بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Down in Bermuda (سقوط در برمودا)

١٩ مرداد ١٤٠٠
  • پلتفرم:Mac,Windows
  • سبک:ماجرایی - معمایی
  • فضای بازی:طبیعت,علمی-تخیلی
  • مدل درآمدی:کاملاً پولی (پریمیوم)
  • تولید:GrizzlyGames
  • وضعیت شبکه:آفلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:بیشتر پسر پسند
  • پشتیبانی از زبان فارسی:کاملا فارسی
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:تبلیغات ندارد
سن پیشنهادی: 7 تا 12 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
راهی برای فرار از جزیره پیدا کن
کاوشگری و نوجویی
شجاعت و تاب‌آوری
اخلاق‌مداری
جمع‌گرایی و سرزندگی
تعاون و یاریگری
مسئولیت‌پذیری

مخاطبین این بازی باید بدانند

2


بازی «Down in Bermuda» یک بازی معمایی و ماجراجویی است که برروی رایانه عرضه شده است. داستان بازی از جایی شروع میشود که شخصیت اصلی بازی که یک خلبان هواپیمای تک نفره است، در طوفانی گرفتار شده و به داخل مثلث برمودا سقوط میکند. بازی در زمانی شروع میشود که شخصیت بازی سال ها در جزیره زندگی کرده و حال باید با کمک بازیکن، معماهای بازی را حل کرده و به خانواده خود بازگردد.

معماهای طراحی شده در بازی اغلب ساده اما در عین حال جالب هستند. توجه به محیط و جزئیات از لازمه های اصلی حل کردن معماها بوده و بازیکن باید نقاط مختلف جزیره ها را برای یافتن گوی‌های نورانی جستجو کند. پس از جمع‌آوری مقادیر کافی، بازیکن میتواند به جزیره بعدی سفر کند و یک قدم به بازگشت به خانه نزدیکتر شود. گوی ها اغلب به صورت پنهان در جزایر جایگذاری شده اند و بازیکن با کلیک کردن برروی نقطه‌ای از بازی آنها را پیدا میکند. ممکن است کلیک کردن دستگاهی بزرگ را آشکار کنند که دارای دکمه ها و اهرم‌های متعدد دیگری است که بازیکن باید با مرتب کردن هر اهرم قسمتی از دستگاه را، برای دستیابی به گوی، راه اندازی کند.

روند بازی کوتاه و نسبتا سرگرم کننده است و اکثر معماهای برای سنین پایین نیز قابل حل هستند البته برخی از این معماها نیازمند توجه و تفکر برای مرتب کردن اشیا هستند.

مخصوص والدین

4


بازی «Down in Bermuda» یک بازی کارتونی در سبک معمایی است که با داستانی ساده و روندی سرگرم کننده، میتواند برای تمامی سنین جالب باشد. داستان بازی درباره خلبانی است که دچار سانحه میشود و پس از گرفتار شدن در جزیره دورافتاده، به دنبالی راهی برای بازگشت به خانه است. در مسیر بازی، بازیکن عکس هایی پیدا میکند که همسر و کودک او را نشان میدهد و به نوعی به شخصیت بازی امید برای تلاش و بازگشت به خانه میبخشد. 

معماهای بازی ساده هستند و نیازی به دانش زبان انگلیسی ندارند. البته برخی از معماها ممکن است برای نوجوانان چالش انگیز باشد ولی به نسبتاً آسان هستند و بازیکن جریمه ای برای اشتباه در بازی پرداخت نمیکند.

بازی به صورت آفلاین قابل انجام است و حتی بزرگسالان نیز میتوانند در حل کردن معماهای بازی به کودکان کمک کنند.

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟