بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Brawlhalla

٠٢ تير ١٤٠٠
  • پلتفرم:Android,Xbox one,Ios,Ps4,Windows
  • سبک:اکشن - مبارزه‌ای
  • فضای بازی:فانتزی,مبارزه‌ای,تخیلی
  • مدل درآمدی:رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)
  • تولید:Blue Mammoth Games
  • وضعیت شبکه:آنلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:هردو (دختر و پسر)
  • پشتیبانی از زبان فارسی:کاملا فارسی
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:تبلیغات ندارد
  • محتوای بازی:مهارت‌های حرکتی
سن پیشنهادی: 12 تا 15 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
بدوید، بپرید، بجنگید و حریفان خود را شکست دهید!
شجاعت و تاب‌آوری
اخلاق‌مداری
جمع‌گرایی و سرزندگی
مسئولیت‌پذیری
کاوشگری و نوجویی
تعاون و یاریگری

مخاطبین این بازی باید بدانند

4


بازی «Brawlhalla» یک بازی اکشن آنلاین مبارزه‌ای است که در آن هربازیکن پس از انتخاب شخصیت مورد علاقه خود، به مبارزه با حریفان دیگر میپردازد. بازیکنان در یک فضای سکویی بایکدیگر مبارزه میکنند و هدف اصلی پرتاب یکدیگر از این سکوها به پایین است. البته پس از وارد کردن ضربه های متعدد نیز میتوانند یکدیگر را شکست دهند. 

بازی دارای قابلبت 4 نفر مقابل یکدیگر، تک به تک و یا تیم دونفره است. هریک از شخصیت ها اسلحه و قابلیت خود را دارند و در ابتدای هر مسابقه با دست خالی شروع به مبارزه میکنند و به تدریج اسلحه هایی برای بازیکنان به داخل فضای بازی انداخته میشود.

بازی خط داستانی مشخصی ندارد و روند اصلی بازی مبارزه و خریداری شخصیت های جدیدتر برای مبارزه است. هر یک از شخصیت ها دارای اسکین‌های (Skins) متعددی هستند که به وسیله پول واقعی و یا با جعبه های داخل بازی به دست می‌آیند. البته این اسکین ها تنها در شکل ظاهری شخصیت ها تاثیر داشته و در زمینه قدرت و قابلیت های آنها بی تاثیر هستند.

بازی دارای حالات متنوعی است. به عنوان مثال حالت استفاده از بادکنک های آبی برای شکست دادن دشمنان. همچنین در بازی حالت مسابقه رتبه بندی (Ranked match) نیز وجود دارد که بازیکنان با ارتقا سطح خود با حریفان حرفه ای تر مبارزه خواهند کرد.

مخصوص والدین

2


بازی «Brawlhalla» یک بازی کارتونی مبارزه‌ای است که به صورت رایگان به کاربران پلتفرم های مختلف ارائه میشود. این بازی، یک بازی سرگرم کننده و مفرح برای بازیکنانی است که به صورت تیمی و به همراه دوستان خود به انجام بازی می‌پردازند. در بازی خط داستانی مشخصی وجود ندارد اما یک روایت کوتاه در مورد شخصیت ها در بازی وجود دارد. در بازی خون و قطع قطعه شدن شخصیت ها دیده نمی‌شود و بازی در مقایسه عناوین دیگر در سبک بازی‌های مبارزه‌ای، از جلوه‌های خشونت‌آمیز برخوردار نیست. از این رو بازی تجربه بازی برای عموم نوجوانان دوره اول و دوم می‌تواند سرگرم‌کننده سالم باشد.
گیم‌پلی روان بازی و نیز امکان برقراری مراودات آنلاین در حین رقابت با سایر کاربران می‌تواند بازیکن را برای ساعت‌ها به خود مشغول کند. بنابراین حتماً بر مدت زمان بازی کردن فرزندان‌تان نظارت داشته باشید. 

در بازی فروشگاه بزرگی برای خریداری لباس های شخصیت ها و یا دسترسی سریع تر به هریک از آنها تعبیه شده است که به وسیله پول واقعی این آیتم ها را به فروش میرساند. همچنین در بازی امکان چت کردن با هم‌بازی‌ها وجود دارد.

تمامی مراحل بازی به صورت آنلاین و با تعامل با بازیکنان دیگر انجام میشود و ممکن است بازیکنان با افرادی غیر همسن و سال خود هم بازی شوند. با این وجود امکان اینکه کاربران با دعوت از دوستان خود مشغول اجام این بازی شوند وجود دارد. این شکل از تجربه بازی آنلاین، به خصوص برای نوجوانان دوره اول، تجربه سالم تری از بازی آنلاین فراهم می کند. 

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟