بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Shadowmatic (بازی سایه‌ها)

٠٤ خرداد ١٤٠٠
  • پلتفرم:Android
  • سبک:معمایی
  • فضای بازی:معمایی
  • مدل درآمدی:درون پرداخت (فریمیوم)
  • تولید:Triada Studio Games
  • جنسیت مناسب برای این بازی:بیشتر پسر پسند
  • پشتیبانی از زبان فارسی:کاملا فارسی
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:تبلیغات ندارد
سن پیشنهادی: 7 تا 12 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
ایجاد سایه‌‌های متنوع با استفاده از اجسام مختلف
مسئولیت‌پذیری
کاوشگری و نوجویی
شجاعت و تاب‌آوری
اخلاق‌مداری
جمع‌گرایی و سرزندگی
تعاون و یاریگری

مخاطبین این بازی باید بدانند

2


اگر به دنبال یک بازی ساده برای گذراندن اوقات فراغت کوتاه خود هستید، بازی «Shadowmatic» یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما است. این بازی برروی گوشی های اندروید قابل نصب بوده و سبک بازی به صورت پازل است. 

روند همیشگی و یکنواخت بازی، چرخاندن اشیای مختلف و ایجاد سایه‌های مورد نظر هر مرحله از بازی است. به عنوان مثال ایجاد سایه یک خرگوش به وسیله جسمی غیرمتعارف و بدون شباهت با خرگوش. مراحل بازی کوتاه و آسان هستند و دسترسی به تمامی مراحل، نیازمند خرید داخل بازی و یا به عبارتی خریداری نسخه کامل بازی می‌باشد. 

طراحی و کنترل بازی به گونه‌ای است که امکان شکست در مراحل وجود ندارد و تنها زمان دستیابی بازیکن به تصاویر، مورد محاسبه قرار میگیرد. کنترل بازی نیز بسیار ساده است و با استفاده از 2 انگشت قابل انجام می‌باشد. 

مخصوص والدین

3


بازی «Shadowmatic» یک بازی ساده در سبک پازل و مناسب برای تمامی سنین است. روند و ماموریت بازی چرخاندن و مرتب کردن اشیا بدون مفهومی است که با وسیله این کار سایه‌های اجسام مشخص برروی دیوار شکل گیرد. کنترل بازی بسیار ساده است و از آنجایی که بازی برای گوشی های اندروید ساخته شده است، تنها با استفاده از 2 انگشت قابل انجام است که این امر انجام بازی برای کودکان کم سن و سال را بسیار راحت کرده است. مراحل بازی کوتاه هستند و حتی بزرگسالان هم میتوانند در زمان فراقت کوتاه خود به انجام این بازی بپردازند. البته گفتنیست که دسترسی به تمامی مراحل این بازی، نیازمند خرید نسخه کامل بازی است.

«بازی سایه‌ها» از آن دست بازی‌هایی است که فرصت مناسبی برای همراهی والدین و کودکان در حین انجام بازی فراهم می‌کند. می توانید با همراهی کردن فرزند خود در ضمن انجام بازی به او در حل کردن پازل‌ها کمک کنید و همچنین تلاش‌های او را برای عبور کردن از مراحل مختلف به تماشا بنشینید. با فرزندان خود درباره اهمیت نور و سایه، و نقش آنها در دید انسان نسبت به محیط پیرامون صحبت کنید و حتّی بازی با سایه‌ها را در فضای واقعی خانه نیز تجربه کنید. دیدن محیط پیرامون در شرایط نوری مختلف کیفیات متفاوت از حجم اجسام، اندازه آنها و نیز رنگ آنها دارد که توجه به آنها می‌تواند موضوعی کنجکاوی برانگیز برای فرزند شما باشد.

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟