بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Art of Rally (هنر رالی)

٠٤ ارديبهشت ١٤٠٠
  • پلتفرم:Mac,Windows
  • سبک:مسابقه‌ای
  • فضای بازی:طبیعت
  • مدل درآمدی:کاملاً پولی (پریمیوم)
  • تولید:Funselektor Labs Inc
  • وضعیت شبکه:آنلاین,آفلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:هردو (دختر و پسر)
  • پشتیبانی از زبان فارسی:کاملا فارسی
  • محتوای بازی:ماشین ها و کامیون ها
سن پیشنهادی: 7 تا 12 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
مسابقات رالی در دنیای رنگارنگ
مسئولیت‌پذیری
شجاعت و تاب‌آوری
اخلاق‌مداری
جمع‌گرایی و سرزندگی
کاوشگری و نوجویی
تعاون و یاریگری

مخاطبین این بازی باید بدانند

3


بازی «هنر مسابقات رالی» (Art of Rally) یک بازی مسابقات اتومبیل رانی با طراحی ظاهری متفاوت است. سبک بازی به صورت شبیه‌سازی واقعی است به صورتی که کنترل ماشین‌های مسابقه نیازمند توجه زیاد به سرعت ماشین، ترمزهای به موقع و درنظر گرفتن مسیر پیش رو بوده که این مقوله باعث سخت شدن رانندگی در بازی شده و ممکن است تمامی طرفداران بازی‌های ماشینی، علاقه‌مند به این عنوان نباشند. البته در بازی سطح‌های مختلف سختی طراحی شده‌است تا بازیکنان بتوانند نسبت به مهارت و علاقه خود، سطح دشواری بازی و کنترل ماشین‌ها را تغییر دهند اما با این حال و حتی در سطح آسان بازی نیز، برخی پیچ‌های جاده ها چالش انگیز هستند.

اغلب مسابقات بازی به صورت Time Trial برگزار میشود که بازیکنی که مسیر را در کمترین زمان طی کند، برنده مسابقه خواهدبود همچنین در قسمت آنلاین بازی بازیکنان می‌توانند با یکدیگر مسابقه دهند.

روند بازی به صورت مداوم در جاده‌های رنگارنگ و با عبور از مناظر چشم‌نواز پیش می‌رود. بازیکنان در مسابقات رالی در سال‌های مختلف با ماشین‌های مختص همان زمان مسابقه میدهند که اطلاعات ماشین‌ها اعم از قدرت موتور، کلاس مسابقه و کشور سازنده، از موارد قابل توجه داخل بازی است.

مخصوص والدین

2


بازی «هنر مسابقات رالی» یک بازی مسابقات اتومبیلرانی بدون خشونت و تصادفات سهمگین است که باعث شده فضای ظاهری بازی روند پیشبرد آن عاری از هرگونه اثرات منفی شود. حتی تماشاگران در بازی به صورت کارتونی طراحی شده‌اند که امکان برخورد با آنها وجود ندارد. البته باوجود شکل ظاهری کارتونی بازی، روند مسابقه برای سنین پایین مقداری دشوار است. کنترل ماشین و درنظر گرفتن مسیر مسابقه نیازمند آشنایی بازیکن به سبک‌های نسبتاً حرفه‌ای بازی دارد که بازیکنان باید پس از تمرین این مهارت را کسب کنند.

بازی قابلیت انجام به صورت آنلاین را دارد اما در بازی ارتباط به صورت نوشتاری و یا صوتی با دیگر بازیکنان وجود ندارد و انجام بازی به صورت آنلاین، صرفا به صورت رقابت بر سر کسب بهترین رکوردهای زمانی در نقشه‌های مختلف است. همچنین بازیکن این امکان را خواهد داشت که از مناظر تماشایی نقشه‌هایی که در آن رانندگی می‌کند عکس‌برداری کند و آن‌ها را به اشتراک بگذارد.

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟