بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Gods of Boom (خدایان انفجار)

١١ آبان ١٣٩٩
  • پلتفرم:Android,Ios
  • سبک:تیراندازی - اکشن
  • فضای بازی:جنگی
  • مدل درآمدی:درون پرداخت (فریمیوم)
  • تولید:Game Insight
  • وضعیت شبکه:آنلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:پسر پسند
  • پشتیبانی از زبان فارسی:بخشی فارسی
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:تبلیغات ندارد
سن پیشنهادی: 15 تا 18 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
یک بازی تیراندازی اول‌شخص موبایلی و آنلاین پرهیجان
شجاعت و تاب‌آوری
جمع‌گرایی و سرزندگی
کاوشگری و نوجویی
اخلاق‌مداری
تعاون و یاریگری
مسئولیت‌پذیری

مخاطبین این بازی باید بدانند

15795986-7785-b

حتما با PUBG و Call of duty mobile به خوبی آشنا هستید. Gods of boom (با نام قدیمی Guns of boom) نیز یک بازی اکشن تیراندازی آنلاین است که از المان‌های مشابهی استفاده می‌کند تا در یک ۵ دقیقه کوتاه سراپای وجودتان را به هیجان درآورد. Gods of boom یک بازی PVP است، به این معنا که در آن با سایر رقبایتان که آنلاین شده‌اند بازی می‌کنید. بازی کلاسیک در دو تیم چهار نفری رقیب انجام می‌پذیرد که در زمان ۵ دقیقه باید هر چه بیشتر از دشمنانتان را با اسلحه‌های مختلف و استراتژی‌های مختلف از بین ببرید. علاوه بر کشتن، کارهای دشوارتری مثل چاقو زدن، کشتن با نارنجک، پشت‌سر‌هم کشتن ۲ تا ۴ نفر و نیز هر گونه کمک کردن به هم‌تیمی‌هایتان برای از بین بردن دشمنان نیز امتیاز خاص خود را دارد. هر امتیازی که کسب می‌کنید به امتیاز تیمی شما افزوده می‌شود. و در نهایت تیمی که به امتیاز ۵۰۰ برسد (یا درصورتیکه زمان ۵ دقیقه‌ای به پایان برسد، تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کرده) پیروز نبرد است.

در طول مسابقه بارها می‌میرید، اما فقط چند ثانیه از میدان به دور هستید و بعد از مرگ مجددا Spawn شده و به مسابقه برمی‌گردید. گادز‌آف‌بوم یک بازی کاملا سرعتی است. مخفی‌شدن و محافظه‌کاری در این بازی استراتژی خوبی نیست. چراکه کشته‌شدن هیچ امتیازی از شما کم نمی‌کند! چیزی که امتیازآور است تعداد کشتن و اقدامات فعالانه شما در بازی است. بنابراین منتظر یک بازی مخفیانه و هوشمندانه نباشید! در گادز‌آف‌بوم فقط و فقط باید به خط مقدم نبرد بروید و مبارزه کنید!

علاوه بر اینکه به تیمتان کمک می‌کنید تا پیروز مسابقه باشد، امتیاز شخصی‌تان نیز در به دست آوردن جایزه از مسابقه به طور مستقیم تاثیرگذار است. مثلا نفر اول تیم پیروز سکه نقره بسیار بیشتری به نسبت نفر آخر تیم پیروز می‌گیرد! بنابراین مسابقه جای تنبلی و واگذاردن کارهای بزرگ بر عهده هم‌تیمی‌هایتان نیست. چراکه در این‌صورت از برد نصیب کوچکی خواهیدداشت.

بازی دارای سیستم لول‌بندی جالبی است. هر مسابقه و برد و باخت شما در Xp (تجربه) شما در بازی موثر است. وقتی به اندازه کافی Xp جمع می‌کنید لولتان بالا می‌رود. با بالا رفتن لول اتفاقات زیادی می‌افتد. اسلحه‌های جدید برایتان باز می‌شود و ظرفیت سلامتی و قابلیت‌های دیگر شما نیز در بازی بهبود خواهندیافت. بنابراین اگر می‌خواهید در این بازی حرفه‌ای شوید، باید کلی زمان و انرژی برای مسابقه‌های مختلف بگذارید.

در کل Gods of boom به خاطر گیم‌پلی سریع و گیرا و همچنین نقشه‌های متنوع و هنر بصری جذاب، مخاطبین زیادی را در سراسر جهان به عنوان طرفدار و گیمر جذب خود کرده‌است. اگر به بازی‌های PvP علاقه‌مند هستید، تجربه این بازی می‌تواند کاملاً برای شما راضی‌کننده باشد.

مخصوص والدین

43482f59e50026c934c4f5c2c81402e6

Gods of boom همانند پابجی و Call of duty mobile بازی بسیار جذاب و اعتیادآوری است. بازی کردن با دوستان و رقبا و شکست دادن آنها می‌تواند به مهمترین سرگرمی فرزند شما تبدیل شود. خوشبختانه این بازی محتوای نامناسبی در طول گیم‌پلی ارائه نمی‌کند و می‌توانید از این بابت آسوده باشید. اما همانند پابجی و بازی‌های آنلاین مبارزه‌ای دیگر قابلیت زیادی برای بازی افراطی و اعتیاد دارد. بنابراین ساعات بازی فرزندتان با گوشی موبایل را قاعده‌مند و محدود کنید.

توجه داشته باشید که درون‌مایه جنگی بازی و کاربرد مکرر انواع مختلف اسلحه‌های گرم و بعضاً سرد، اساساً بازی را برای نوجوانان کمتر از 15 سال نامناسب می‌سازد. با این وجود، کشتن افراد در جریان بازی، فاقد خون‌ریزی است و طراحی گرافیکی بازی در این زمینه چندان واقع‌گرایانه نیست. بنابراین، کشت و کشتار در جریان بازی، زمینه‌ای برای قساوت و عادی‌سازی جلوه‌های رفتار خشونت‌بار پدید نمی‌آورد. بخصوص اینکه کاربر می‌داند، با کشتن رقیبش در واقع او را موقتاً از صفحه بازی نیست می‌کند و چند ثانیه بعد، همان رقیب دوباره به جهان بازی بر می‌گردد و این بار ممکن است او نبرد تن به تن را ببرد. گویی در جریان بازی، همه فقط ادای مردن را در می‌آورند!

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید ازآنجاییکه دانلود این بازی از مارکت‌های خارجی نظیر گوگل‌پلی نیازمند فیلترشکن است، ممکن است محتواهای تبلیغاتی نامناسب با سن فرزندتان در بازی پدیدار شود که بهتر است با خاموش کردن فیلترشکن بعد از دانلود بازی، جلوی آنها را بگیرید.

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟