بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Aliens Drive Me Crazy (بیگانه‌ها مرا دیوانه می‌کنند)

٢٦ شهريور ١٣٩٩
  • پلتفرم:Android,Ios
  • سبک:سکویی - تفننی - تیراندازی - اکشن
  • فضای بازی:فضا,علمی-تخیلی,آخرالزمانی,جنگی,تخیلی
  • مدل درآمدی:رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای),تبلیغات بنر (کلیکی),تبلیغات (ویدئو),تبلیغات اجباری,تبلیغات غیر مناسب
  • تولید:Rebel Twins
  • وضعیت شبکه:آفلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:پسر پسند
  • پشتیبانی از زبان فارسی:بخشی فارسی
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:ندارد
  • محتوای بازی:بازنده,موجودات فضایی,ماشین ها و کامیون ها,ربات ها,عبور از موانع
سن پیشنهادی: 12 تا 15 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
از شر موجودات فضایی خلاص شو !
اخلاق‌مداری
کاوشگری و نوجویی
شجاعت و تاب‌آوری
جمع‌گرایی و سرزندگی
تعاون و یاریگری
مسئولیت‌پذیری

مخاطبین این بازی باید بدانند

7

بازی «Aliens drive me crazy» یک بازی تفنی-اکشن است که روند تقریبا تکراری در مراحل، اما هربار با قایلبت‌های بیشتر و دشمنان جدیدتر دارد. داستان از جایی شروع می‌شود که موجودات فضایی پس از مشاهده تبهکاران زمینی، از شکل ظاهری آنها استفاده کرده و به زمین حمله می‌کنند. این موجودات شروع به ایجاد بی‌نظمی، گروگان‌گیری، اشغال خانه‌ها و استفاده از وسایل انسان‌ها کرده و شخصیت اصلی بازی باید با از بین بردن این موجودات، نظم را به زمین بازگرداند. 

بازیکن باید با کسب امتیاز از طریق کشتن موجودات فضایی، نجات گروگانان و جمع‌آوری سکه‌ها، تجهیزات جدید برای شکست دشمنان خریداری کند. این قابلیت‌ها شامل اسلحه، جان اضافه و وسایل نقلیه جدید می‌باشند که هریک قابلیت ارتقا نیز دارند. 

مخصوص والدین

1

بازی «بیگانه‌ها مرا دیوانه می‌کنند»، یک بازی موبایلی اکشن است که در آن بازیکن با موجودات فضایی با ظاهر تبهکاران زمینی مقابلی می‌کند. شخصیت بازی با استفاده از وسیله نقلیه خود، ساختمان‌ها و لوازم خانگی را برای کشتن موجودات فضایی خراب می‌کند. در مسیر این موجودات را زیرگرفته و در ادامه وارد ساختمان شده و به این موجودات تیراندازی می‌کند. همچنین در این سختمان‌ها گروگانانی وجود دارد که بازیکن برای امتیاز اضافه می‌تواند به آنان کمک کند.

در بازی کشته شدن دشمنان در برخی مواقع به صورت تکه‌تکه شدن در حالت کارتونی نمایش داده می‌شود و بازیکن با استفاده از وسیله نقلیه، قدرت تخریب تمامی اشیا را دارد. از این رو، انجام طولانی مدت بازی، ممکن است موجب ایجاد حس خشونت خفیف در کودکان شود.

در بازی محتواهای تبلیغاتی متعددی از برنامهها و بازیهای گوناگون وجود دارد که بازیکن پس از اتمام مراحل، به ناچار باید مشاهده کرده و مشاهده برخی ویدئوهای تبلیغاتی به بازیکن جایزههایی داخل بازی میدهند که بازیکن را به تماشای ویدئوهای غیرمتعارف، برای به دستآوردن جایزه، تشویق میکند.

  پیروزی در مراحل کاملا وابسته به ارتقا تجهیزات و شخصیت بازی با استفاده از سکه‌های کسب شده است و بازیکن می‌تواند با استفاده از پول واقعی، سریعتر به این قابلیت‌ها دست یابد.

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟