بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Jungle Adventures 3 (ماجراهای جنگل 3)

٠١ تير ١٣٩٩
  • پلتفرم:Android
  • سبک:ماجرایی - سکویی
  • فضای بازی:فانتزی,طبیعت,انسان‌های اولیه
  • مدل درآمدی:رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)
  • تولید:Rendered Ideas
  • وضعیت شبکه:آنلاین,آفلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:هردو (دختر و پسر)
  • پشتیبانی از زبان فارسی:کاملا بیگانه
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:دارد
  • محتوای بازی:دوستی,حیوانات درنده,اسب سواری,بالا رفتن از دیوار,مهارت‌های حرکتی,عبور از موانع
سن پیشنهادی: 7 تا 12 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
برای سفری پرماجرا در دل جنگل‌ها و نبرد با دزد میوه‌ها آماده شو!
شجاعت و تاب‌آوری
اخلاق‌مداری
کاوشگری و نوجویی
جمع‌گرایی و سرزندگی
تعاون و یاریگری
مسئولیت‌پذیری

مخاطبین این بازی باید بدانند

 

Jungle-Adventures-3

«ماجراجویی‌های جنگل ۳» یک بازی پلتفرمر (سکویی) کلاسیک است. چیزی مشابه بازی‌های سوپرماریو و هرکول. در نقش پسربچه‌ای گرسنه در میان جنگل از خواب بیدار می‌شوید و برای رفع گرسنگی خود باید میوه بخورید! داستان بازی همینقدر ساده و مختصر است و تمرکز سازندگان به هیچ وجه بر روایت کردن یک داستان کامل و پیچیده نیست. گیم‌پلی بازی المان‌های یک بازی پلتفرمر قدیمی را کاملا بازسازی می‌کند. پرش، حمله و دویدن سه مکانیکی هستند که در بازی از آنها استفاده می‌کنید. پرتاب کردن صخره به سوی دشمنان حمله اصلی بازی محسوب می‌شود. نکته ماجرا این است که ترکیب همین مکانیک‌های ساده در مراحلی از بازی گیم‌پلی جذابی را رقم می‌زند که باعث می‌شود چندین بار بازی را تکرار کنید تا بتوانید آن مرحله را رد کنید.
پیدا کردن راه‌های مخفی، حل‌کردن پازل‌ها و مینی‌گیم‌های بعضا دشوار و از همه مهمتر اضافه کردن «باس‌فایت‌ها» در طول مراحل مختلف بازی از «ماجراجویی‌های جنگل ۳» یک بازی پلتفرمر کامل ساخته‌است که برای مدت‌ها می‌تواند شما را سرگرم کند. از نظر زیبایی‌شناختی هم بازی هیچ کم و کسری ندارد و از انواع محیط‌های طبیعی گرفته تا اژدهاسواری با موسیقی سوزناک در محیطی آتشین را شامل می‌شود. در کل تجربه‌ای سرگرم‌کننده که البته به دلیل نداشتن محتوا و عمق داستانی و یا نوآوری در گیم‌پلی، ممکن است مدت زیادی در خاطرتان باقی نماند.

مخصوص والدین

Jungle-Adventures-3-logo

«ماجراجویی‌های جنگل ۳» یک بازی آفلاین در سبک پرشی (پلتفرمر) یعنی یکی از قدیمی‌ترین سبک‌های بازی‌های ویدئویی است که هیچ نکته نگران‌کننده‌ای در مورد آن وجود ندارد. گروه سنی مناسب برای انجام این بازی بین ۶ تا ۱۳ سال است. کنترل روند بازی برای کودکان زیر ۶ سال ممکن نیست و بازی محتوای جذابی برای افراد بالای ۱۳ سال ارائه نمی‌کند. تنها چیزی که در صورت انتخاب این بازی برای کودکتان باید حواستان به آن باشد پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای است. «ماجراجویی‌های جنگل» هرازچندگاهی تبلیغی در مورد خرید تجهیزات داخل بازی اعم از میوه‌های مختلف به شما ارائه می‌کند. درصورتیکه نمی‌خواهید فرزندتان خیلی زود کیف‌ پولتان را خالی کند، مدیریت پرداخت‌ها را به او نسپارید!

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟