بازی سالم، برای جامعه سالم
بررسی بازی

Hoa

٠٨ آذر ١٤٠٠
  • پلتفرم:Xbox one,Ps4,Nintendo,Windows
  • سبک:ماجرایی - سکویی - معمایی
  • مدل درآمدی:کاملاً پولی (پریمیوم)
  • تولید:Hoa The Game
  • وضعیت شبکه:آفلاین
  • جنسیت مناسب برای این بازی:بیشتر دختر پسند
  • پشتیبانی از زبان فارسی:کاملا بیگانه
  • تناسب تبلیغات بازی با محتوای بازی و سن بازیکن:تبلیغات ندارد
سن پیشنهادی: 7 تا 15 سال
امتیاز فهم بازی:
سطح مهارت:
ترکیبی از سفر در خیال و طبیعت

مخاطبین این بازی باید بدانند

5«Hoa» یک بازی ماجراجویی است و به صورت تک نفره است که در آن به عنوان شخصیت اصلی با نام Hoa در دنیایی اسرارآمیز که با دست نقاشی شده است قدم می زنید و با پریدن برروی سکوها، سفر میکنید. شما پازل های طراحی شده در در محیط بازی را حل می کنید و با موجودات جادویی ملاقات می کنید و به دنبال پیداکردن مسیر بازگشت به خانه هستید. 
این بازی که توسط یک استودیوی ویتنامی ساخته شده است به معنای «گل» در ویتنامی است.

بازی شامل پریدن و دویدن برای بازگرداندن زندگی به جهان است. شما دنیا را کشف می‌کنید و با دوستانتان ملاقات می‌کنید و رفته رفته در مسیر بازی متوجه میشوید که شخصیت بازی چه کسی است و مقصد او کجاست.

با پیشرفت در روند بازی می توانید توانایی‌های جدیدتر با جمع‌آوری پروانه ها به دست آورید. این توانایی ها به شخصیت داخل بازی این امکان را می دهد تا بیشتر بپرید و به قسمت هایی از بازی که قبلاً نمی توانستید به آنها دسترسی پیدا کنید، سفر کنید. در بازی معماهایی وجود دارد، اما به اغلب این معماها ساده طراحی شده‌اند که برای تمامی سنین قابل حل میباشند و همچنین بازی شما را در هر لحظه هدایت می کند.

بازی به صورت هنرمندانه‌ای نقاشی و طراحی شده است که آن را به یک اثر کارتونی و غیرواقعی تبدیل کرده است اما بازی در عین حال تجربه ای آرامش بخش و شگفت آور را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. ممکن است بازیکنان حرفه‌ای روایت بازی را بسیار ساده بدانند، اما روند و داستان بازی میتواند به صورت یک قصه جادویی و زیبای قبل از خواب برای کودکان باشد. بازی به‌ گونه‌ای طراحی شده است تا یک تجربه زیبا و آرامش بخش را برای بازیکنان فراهم کند.

 

مخصوص والدین

نظرات کاربران

میانگین نظرات:

نظر شما درباره این بازی

الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
الزامی
پر کردن این فیلد الزامی است
comment
پر کردن این فیلد الزامی است

از ۱ تا ۵ به این بازی چه امتیازی میدهید؟